Program

Családi Sportnapok

2013.

Május 28., kedd  - Start nap

7:30 – Reggeli torna – Művelődési Ház előtti tér

10:00 – Aerobic – Body House (Testvériség sugárút 19)

16:00 – (Gyülekező 15:30) Critical mass – Tömeges kerékpáros felvonulás – indulás a  Szent Miklós szobortól

17:00 – Megnyitó ünnepség

17:05 – 17:30 – Közös aerobic, bemelegítés – Művelődési Ház előtti tér

17:30 – Baranta bemutató és edzés – Városi Könyvtár udvara

18:00 – (Regisztráció 17:00–17:45) Tömeges futás – Művelődési Ház előtti tér

18:00 – Aerobic basic – Body House (Testvériség sugárút 19)

18:00 – Nordic Walking – Meggyes-patak – Indulás a Művelődési Ház elől

19:30 – (Regisztráció 18:30–19:15) Canicross – Kutyás szaladás – Művelődési Ház előtti tér

19:30 – Zumba – Salamon Ernő Gimnázium tornaterme

 

 

Május 29., szerda – Poénos sportok napja

7:30 – Reggeli torna – Művelődési Ház előtti tér

12:00 -19:00 – Élő csocsó (Regisztráció folyamatosan) – Művelődési Ház előtti tér

12:00 – 19:00  Szumó (Regisztráció folyamatosan)- Művelődési Ház előtti tér

16:00 – Városi kapitányok football mérkőzése – Városi sportcsarnok

16:00 – Sportszerbörze – Művelődési Ház előtti tér

14:30 – Legsportosabb iskola kupa – Művelődési Ház előtti tér

17:00 – Vizes lufi csata – Művelődési Ház előtti tér

18:00 – Kezdő jóga – Szent István plébánia

18:00 – Preventív gerinctorna – Body House (Testvériség sugárút 19)

19:30 – Step – Body House (Testvériség sugárút 19)

 

 

Május 30., csütörtök – Labdajátékok napja

7:30 – Reggeli torna – Művelődési Ház előtti tér

10:00 – Step – Body House (Testvériség sugárút 19)

12:00 – 19:00 –  Élő csocsó (Regisztráció folyamatosan) – Művelődési Ház előtti tér

12:00 – 19:00 – Szumó (Regisztráció folyamatosan)- Művelődési Ház előtti tér

16:00 – Floorball – teremhoki – Művelődési Ház előtti tér

17:00 – 20:00 – Nyílt családi teniszverseny – Salamon Ernő tornaterme

17:00 – Családi streetball (Regisztráció 16:00–16:45) – Városi sportcsarnok

17:00 – Lábtenisz – Salamon Ernő kicsi tornaterme

18:00 – Nordic Walking – Megyes patak – Indulás a Művelődési Ház elől

18:00 – Step basic – Body House (Testvériség sugárút 19)

19:30 – X-TRAINING erősítés – Body House (Testvériség sugárút 19)

Május 31., péntek – Fitt nap

7:30 – Reggeli torna – Művelődési Ház előtti tér

12:00 – 19:00 – Szumó (Regisztráció folyamatosan) – Művelődési Ház előtti tér

16:00 – Kapus képzés – Városi labdarúgópálya

18:00 – 23:00 – Aerobic maraton – Salamon Ernő tornaterme


Június 1., szombat – Családnap

7:30 – Reggeli torna – Művelődési Ház előtti tér

9:00 – Gyalogtúra a Súgó-barlanghoz – Gyülekező: Művelődési Ház előtti téren

9:00 – Biciklis túra a Súgó-barlanghoz – Gyülekező: Művelődési Ház előtti téren

9:00 – Asztalitenisz – Fogarasy Mihály Műszaki Líceum tornaterme

9:30 – Gyerekmérkőzések 2002-2003-as és 2004-2008-as  korosztály – Városi labdarúgópálya

10:00 – Tiroli pálya – Súgó-barlangnál

11:00 – Gyermeknapi programok – Művelődési Ház előtti tér

11:00  -‘70-es, ‘80-as, ‘90-es Öregfiúk mérkőzése – Városi labdarúgópálya

12:00 – 19:00 – Szumó (Regisztráció folyamatosan) – Művelődési Ház előtti tér

12:30 – Kapusháború (verseny) – Városi labdarúgópálya

13:30 – 11-es rúgó verseny (nyitott mindenki számára) – Városi labdarúgópálya

Június 2., vasárnap – Kaland és autós nap

9:00 – Cross Kápolna – futóverseny

10:00 – Tájékozódási verseny – Csíky-kert

10:00 – Airsoft bemutató - Csíky-kert

10:00 - Kenuzás a Zetelaki víztározón – Gyülekező: Művelődési Ház előtti téren

10:00 -17:00 – Kalandpark (mászófal, kötéljárás, kötélpálya, Vietnámi híd) – Csíky-kert

10:00 – Lovagoltatás gyermekeknek

13:30 – Autós ügyességi bemutató – Művelődési Ház előtti tér – Testvériség sugárút

 

 

* a programváltoztatás jogát fenntartjuk

MINDEN VÉLEMÉNY SZÁMÍT!